Prowadzona przez nas firma istnieje od 2017 roku. Mimo tego, że czas naszego działania jest tak krótki możemy pochwalić się ogromną wiedzą dotycząca motoryzacji oraz ogromnym doświadczeniem praktycznym. W efekcie możemy oferować kompleksową obsługę oraz serwis skrzyń biegów na najwyższym poziomie. Nasza szeroka oferta to fachowo wykonywany serwis skrzyni biegów, który obejmuje między innymi takie usługi, jak regeneracja skrzyni biegów i naprawa skrzyni biegów. Wykonujemy również takie naprawy, jak wymiana sprzęgła i wymiana dwumasy. Stanowczo zachęcamy do skorzystania z naszego serwisu jak wymiana dwumasy Dąbrowa Górnicza.

Naszym ogromnym atutem jest zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają bogatą wiedzę teoretyczną w zakresie oferowanych usług. Mogą pochwalić się rozległym doświadczeniem praktycznym, które oznacza najwyższą jakość świadczonych usług. Wszystkie powierzone czynności o charakterze serwisowym wykonywane są błyskawicznie. Celem, który przyświeca naszej pracy jest pełne zadowolenie tych, którzy nam powierzyli swój samochód. Dbamy o to, by każdy, kto zdecydował się skorzystać z naszych usług wyszedł od nas w pełni usatysfakcjonowany.

Naprawa skrzyni biegów, regeneracja skrzyni biegów oraz wymiana dwumasy – niezależnie od tego, jakie pracy nam zlecono można być spokojnym o stan swojego auta. Zatroszczymy się o to, aby po wykonaniu przez nas niezbędnych prac pracował on jak nowy.