PGTS, zatem najzwyczajniej w świecie Polska Grupa Techniczno Sanitarna, znajduje się w Sosnowcu, w woj. śląskim. Powierz nam http://pgts.eu gwarantujemy doskonałe sfinalizowanie. W ofercie możecie Państwo znaleźć wykonywanie:

– ścianek szczelnych

– robót ziemnych oraz rekultywacyjnych

– odwodnień terenów

– zew. sieci wodociągowych

– przyłączy domowych i obiektowych,

– instalacji sieci kanalizacji deszczowej

Ponadto możemy zaproponować wewnętrzne instalacje C.O oraz CWG, a także usługi w zakresie transportu czy pogrążanie grodzic.

Realia są takie, że PGTS to na dzień dzisiejszy jeden z bardziej wskazanych wyborów w całej okolicy jeżeli w rachubę wchodzą ścianki szczelne i reszta. Mamy naprawdę niemałe doświadczenie, bardzo dużą wiedzę i umiejętności, do tego oczywiście dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Ciężko nie powiedzieć także o zwartej grupie pracowników, którzy najzwyczajniej w świecie są profesjonalnymi zawodowcami, dla których najróżniejsze roboty ziemne albo ścianka szczelna definitywnie nie stanowią jakiegokolwiek problemu.

W przypadku jakichś pytań na temat działalności naszej firmy, wystarczy zaznajomić się dokładnie z zawartością strony, choć naturalnie można również nawiązać z nami kontakt. Bardzo chętnie odpowiemy na definitywnie każde pytanie!