Firma Eurostep Poland to najbardziej rozpoznawalny na arenie krajowej realizator posadzek a także producent żywic. Propozycja firmy to zaawansowanej klasy posadzki z żywic wykonane z różnego rodzaju materiałów, zaprojektowane zarówno do budownictwa mieszkaniowego, jak i na wielkopowierzchniowe obszary. Są to wskutek tego posadzki metakrylowe, epoksydowe, poliuretanowe, hybrydowe.

Firmę cechuje posadzki epoksydowe najwyższa klasa działalności. Dokonywane projekty są oceniane bardzo dobrze, dlatego że są zawsze trwałe i estetyczne. Niżej można znaleźć przegląd proponowanych powierzchni.

Odporne na mróz rodzaje posadzek, jakimi są kamienne dywany, to bardzo dobry pomysł na nawierzchnię równocześnie nowatorską i wytrzymałą. Nawierzchnie kamienne są wodoszczelne, funkcjonalne, nie przyciągają kurzu i nadają się do użytkowania przez wiele lat. Kamienne dywany wytwarza się na bazie żywicy .

Posadzki epoksydowe (w ofercie firmy to np. Eurofloor RCWA, Eurofloor SL-R) to typ nawierzchni, która najbardziej zdaje egzamin w magazynach a także halach przemysłowych. Są one bardzo wytrzymałe, dlatego nadają się jako ochrona powierzchni podłogowych. Te posadzki przemysłowe powinny być najbardziej wytrzymałe, odporne na zniszczenia, ponieważ stanowią podstawę konstrukcyjną hal. Zastosowana do produkcji tego typu powierzchni żywica sprawia, że posadzka będzie mogła być wykorzystywana przez długi okres.

Posadzki metakrylowe (np. Eurofloor Plexilith PUMA, Eurostep Roadmark) charakteryzują się przede wszystkim możliwością impregnacji i krótkim czasem utwardzania.

Posadzki z żywic są coraz częściej wykorzystywanym rodzajem powierzchni. To dlatego, że są odporne na działanie mechaniczne, chemiczne i na kurz. Firma Eurostep Poland zaprasza do zakupu posadzek stworzonych w najwyższej i nowatorskiej jakości.

eurostep posadzki